Bilim ve Sanat Platformu Tiyatro - Görelim Mevlam Neyler !

23.11.2017

    Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ'nün desteği ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. İbrahim Halil TUĞLUK'un girişimleri ile başlayan çalışmalar neticesinde 5 Ekim 2017 itibariyle faaliyetlerine başlayan Fen Edebiyat Fakültesi Bilim ve Sanat Platformu kendi bünyesinde kurmuş olduğu atölyelerle çalışmalarına devam ediyor.

    Öğrencilerimize akademik değerlerin öğretilmesinin yanında onların sosyal ve kültürel olarak da bulundukları ortamın bir parçası haline getirerek bilgiye ulaşmalarını amaçlayan Bilim ve Sanat Platformu'nun bünyesinde kurulan Tiyatro Atölyesi, Okt. Alime Evci yönetmenliğinde tamamıyla ögrencilerimiz tarafından yazılan ve sahnelenen bir Tiyatro hazırladı.

Başaranlar sadece inananlar mıdır?

İstemek için inanmak mı gerekir? 

İstemeyenin ayağına başarının geldiği hiç vukua gelmiş midir?

Peki ya sizi  başarıya güdüleyen şey nedir?

Bölümüne sevmeden gelmiş bir edebiyat öğrencisi olan Murat'ın değişim hikayesine tanıklık etmeye var mısınız?

Bir edebiyat öğrencisi olan Murat derslerine son derece ilgisizdir.  Bu durum Murat'ın ailesini hayli üzmektedir. Fakat ailesi Murat'ın bu umursamaz tavırlarına karşı çaresiz kalmıştır. Annesi son çareyi Murat'a babası tarafından bırakılmış olan vasiyet mektubunu vermekte bulur.

Biz sizi bu serüveni paylaşmak için 29 Kasım Çarşamba saat 15.00'te Rektörlük Konferans salonunda bekliyor olacağız.

Fen Edebiyat Fakültesi Bilim ve Sanat Platformu'nun tüm atölye faaliyetleri ve diğer organizasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek için  platformun web sayfasına http://bilimsanat.adiyaman.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

https://www.instagram.com/adyufefbilimvesanat/

https://www.facebook.com/bilimsanatadyufef/
                                            
Görüntülenme Sayısı: 348